Zdravý batoh Ergobag Prime

Jednokomorový školní batoh Ergobag Prime, který je určen dětem na základní škole od první do čtvrté třídy. Batoh šetří záda dětí, nabízí promýšlený úložný prostor a kromě toho roste spolu s dítětem. Díky rostoucímu zádovému systému, lze batoh přizpůsobit na výšku 100 – 150 cm. Batoh má stabilizující hliníkový rám a plynulé nastavení délky zad. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy, nastavitelný hrudní popruh a polstrovaný bederní pás zajišťují pohodlné nošení batohu. Promýšlené uspořádání interiéru nabízí školákům mnoho prostoru a možností organizace školních potřeb. Ve víku batohu je také prostor pro pláštěnku. Díky magnetickému uzávěru se batoh dětem snadno otevírá a zavírá. Přední kapsa nabízí dostatek prostoru jak na láhev s vodou, tak i krabičku s obědem. Batoh si může každý školák přizpůsobit podle sebe díky přiloženým Kletties. Textilie, ze které je batoh vyroben je ze 100% recyklovaných PET lahví. Batoh je vybaven dostatkem reflexních prvků ze všech stran, díky kterým je dítě perfektně vidět.

Ergonomický školní batoh

  1. stabilizační hliníkový rám
  2. plynulé nastavení délky zad
  3. ergonomicky tvarované ramenní popruhy
  4. nastavitelný hrudní popruh
  5. široký, polstrovaný bederní pás
  6. prodyšná zádová podložka
  7. šňůrka s kompresním účinkem

Ekologický

Batoh je z ekologického materiálu, který je z  z recyklovaných PET láhví. Povrch batohu je impregnovaný.

Vnitřní prostor

Vnitřní prostor batohu, který má objem 20 l je prakticky rozdělený. Promýšlené uspořádání vnitřního prostoru nabízí školákům dostatek místa a organizačních možností na školní potřeby. 

Praktické vlastnosti

Magnetické zavírání je velmi snadné otevřít a zavřít. Prostorná přední kapsa nabízí dostatek prostoru na láhev s pitím a krabičku se svačinou.

Stabilní dno batohu

Batoh je stabilní a díky své konstrukci samostojný. Dno je chráněno gumovými nožkami. 

Sportovní pytel

K batohům Ergobag lze snadno připevnit sportovní pytel, díky čemuž má dítě volné ruce. 

Reflexní prvky

Školní batohy Ergobag jsou vybaveny reflexními prvky ze všech stran, takže jsou jasně viditelné i ve tmě.